Biegi przełajowe

W dniu 19 Kwietnia 2018 roku wzięliśmy udział w gminnych zawodach w biegach przełajowych, które odbywały się w lesie w Baczynie.  Szkołę reprezentowali: Klasa IV: Wiktor Czarnik, Damian Irlik, Kacper Madyda, Adrianna Mitana, Martyna Nowak, Wiktoria Puchała. Klasa V: Jakub Bobak, Julia Kaczor, Kacper Robótka, Natalia Rosa.
Klasa VI: Marcin Baster, Wojciech Herjan, Martina Mitana
Klasa VII: Oliwia Bator, Wiktoria Bator, Arleta Kaczor, Jakub Kaczor, Maciej Kromka, Julia Lalik, Samanta Węgrzyn.
Nasi uczniowie na tle innych Szkół z gminy Liszki zaprezentowali się bardzo dobrze. Trasa biegu nie była łatwa, ponieważ było różne ukształtowanie terenu.
Najlepszy wynik osiągnął Wojciech Herjan, który wygrał wśród chłopców z klas szóstych.
Byłem bardzo zadowolony z zaangażowania i wzajemnego dopingowania się na całej trasie.
Nauczyciel wychowania fizycznego /Sławomir Steczko/