Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka jest co roku bardzo ważną uroczystością w naszej szkole. Licznie zebrani szanowni goście i tym razem mieli okazję podziwiać występy utalentowanych wnucząt. Grupy przedszkolne „Odkrywców” i „Niedźwiadków” przygotowały program artystyczny i zaprezentowały barwne Jasełka. Dzieci pięknie zaśpiewały kolędy i pastorałki, starannie powiedziały swoje kwestie. Ładne stroje, pomysłowe dekoracje i zaangażowanie najmłodszych były miłym akcentem w tym dniu. Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali „Baśń o 12 miesiącach”. Natomiast klasy II i III przygotowały krótkie, humorystyczne scenki i życzenia dla Babć i Dziadków. Na zakończenie uczniowie klas trzecich zagrali na dzwonkach i zaśpiewali wraz z gośćmi kolędy. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Comments are closed.