Jasełka

W piątek 19 grudnia 2014 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Morawicy apel z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Podczas apelu uczniowie przedstawili krótkie jasełka na podstawie literackich „Pastorałek” Tytusa Czyżewskiego. Szczególnie zaangażowali się wszyscy uczniowie klasy V oraz niektórzy uczniowie klas IV i VI. Usłyszeliśmy również kilka pięknych kolęd w wykonaniu chóru szkolnego prowadzonego przez panią Henrykę Krawczyk. Po Jasełkach pan dyrektor Zbigniew Pawłowski podziękował „młodym artystom” za występ i złożył wszystkim świąteczne życzenia. Również uczniowie z Samorządu Szkolnego złożyli życzenia i wręczyli stroiki panu dyrektorowi oraz nauczycielom. Za przygotowanie świątecznego apelu odpowiedzialne były siostra Elżbieta Grzegorczyk oraz pani Joanna Siara.