Konkurs plastyczny

W październiku został zorganizowany konkurs plastyczny, skierowany do uczniów klas I-VI pt.
„ Jesienny pejzaż”.  Był to pierwszy z cyklu konkursów realizowanych w tym roku szkolnym pod hasłem „ Krajobraz w czterech porach roku”. Celem uczestnictwa dzieci w konkursowych zmaganiach było: rozwijanie  dziecięcej wyobraźni  i aktywności twórczej, ćwiczenie umiejętności wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych, odkrycie przez uczestniczące w konkursie dzieci własnych uzdolnień, kształtowanie poczucia estetyki i smaku artystycznego oraz doskonalenie sprawności manualnych. Dnia 18 grudnia został rozstrzygnięty konkurs.
Oto wyniki:
Kategoria klasy I-III prace

• Nikola Tekieli kl. I
  • Zuzanna Drelowska kl. I
  • Wiktoria Puchała kl. II
  • Zuzanna Bąk kl. II
  • Nikola Bugajska kl. II
  • Wiktor Czarnik kl. II

• Milena Miś kl. I
  • Oskar Kurpan kl. I
  • Joanna Więcek kl. II
  • Łukasz Budziaszek kl. II

• Adam Szostek kl. I
  • Adrianna Mitana kl. II
  • Wiktoria Domagała kl. II
  • Martyna Nowak kl. II
  • Kacper Madyda kl.II

Wyróżnienia: Weronika Soja kl. I, Katarzyna Szabelska kl. III, Natalia Małek kl. III, Jakub Bobak kl. III, Julia Kaczor kl. III, Ilona Zapała kl. III, Natalia Rosa kl. III, Oliwia Marchewka kl. III.

Kategoria klasy IV-VI

I miejsce: Arleta Kaczor kl. V

II miejsce: Julia Lalik kl. V, Przemysław Tekieli kl. IV

III miejsce: Wiktoria Bator kl. V, Martina Mitana kl. IV,