Konkursy matematyczne w roku 2014/2015

W ramach zajęć koła matematycznego uczniowie klasy czwartej: Maciej Kromka, Maksymilian Gałan, Samanta Węgrzyn, Oliwia Bator i Wiktoria Bator  przygotowali gazetkę matematyczną pt. „ Średniowieczni i starożytni  matematycy”. Jest to drugi punkt w ramach realizacji projektu „ Matematyka- królową nauk”.

„ Matematykiem września” zostali Oliwia Szostek oraz Bartosz Włodarski uzyskując 90 % możliwych punktów.  Gratuluję!!!

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w konkursach szkolnych – nauczyciel matematyki Joanna Siara

Planowane są następujące konkursy matematyczne w roku szkolnym  2014/ 2015:

• Konkurs kuratoryjny
  • Kangur
  • Konkurs gminny im. Jana Kantego Steczkowskiego
  • Mistrz tabliczki mnożenia
  • Mistrz rachunku
  • Konkurs świąteczny
  • Liczba pi
  • Jeden z dziesięciu

W ramach zajęć koła matematycznego uczniowie klasy czwartej: Karolina Grzegórzkiewicz, Jakub Lalik, Julia Lalik i Jakub Kaczor przygotowali gazetkę matematyczną pt. „ Starożytna matematyka”. Jest to pierwszy punkt w ramach realizacji projektu „ Matematyka- królową nauk”

mat1