Królowa Śniegu

„Królowa Śniegu”

Jak co roku na początku grudnia dzięki uprzejmości Kraków Airport pojechaliśmy do Teatru Ludowego w Krakowie na przedstawienie pt. „Królowa Śniegu”. Wycieczka wywarła wielkie wrażenie na uczestnikach z klas I-III oraz Oddziału Przedszkolnego. Podekscytowani młodzi widzowie nie ukrywali przeżyć, jakie wywołały w nich akcja przedstawienia, niesamowite kostiumy oraz przejmująca muzyka. Wycieczka stanowiła doskonałą zachętę dla młodych ludzi do uczestniczenia w wydarzeniach scenicznych.
A tak o mikołajkowym prezencie Kraków Airport pisali uczniowie kl. III:

(…) Aktorzy świetnie odgrywali swoje role. Przedstawienie na długo pozostanie w mojej pamięci.    Kinga Sz.

(…) Spektakl ten uczy poznawać świat i odróżniać dobro od zła. Bardzo mi się podobał i zachęcam wszystkich do obejrzenia przedstawienia.               Adam Sz.

(…) To była bardzo fajna wycieczka. Teatr Ludowy zrobił na mnie duże wrażenie.(…)    Lena Z.

(…) Przedstawienie opowiada o ważnych sprawach. Uczy nas, że nie wolno skupiać się na złu, które nas otacza. Powinniśmy zwracać uwagę na dobro i piękno. Kawałek lustra, który utkwił w chłopcu, może mieć w sercu każdy z nas i oglądać przez nie świat.”Królowa Śniegu” opowiada też o sile przyjaźni, gdyż Gerda poszła szukać Kaja i nie zostawiła go w potrzebie. Przedstawienie było bardzo ciekawe i pouczające.    Emilia M.
/D. Smardzewska, E. Haber/