Mamy powody do dumy

W czwartek 7 kwietnia 2016r. w sali nr 100, w której zazwyczaj zasiadają radni, w budynku Starostwa Powiatowego w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom oraz osobom wyróżnionym w powiatowym etapie konkursu plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo”. Jednym z jego głównych celów było ukazanie strażaków ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych. Nasza szkoła ma powody do dumy, ponieważ, aż 3 uczennice z naszej szkoły otrzymały nagrody. Konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży powiatu krakowskiego. Do urzędu napłynęło ponad 600 prac, w tym z I kategorii wiekowej odnotowano 299 . Najwyżej uplasowała się praca  Adriany Mitana z klasy II, zdobywając II miejsce i tym sposobem zakwalifikowała się do etapu -wojewódzkiego, wyróżnienie otrzymały: Zuzanna Bąk również klasy II oraz Oliwia Bator z klasy V. Nagrody wręczyli: Józef Krzyworzeka – starosta krakowski, Arkadiusz Wrzoszczyk – członek Zarządu Powiatu w Krakowie oraz Lidia Pycińska – dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie. /M. Cygan/kp1 kp2 kp3 kp4

 

 

Comments are closed.