Mikołajkowy prezent od Kraków Airport

W poniedziałek 5 grudnia 2016 roku, dzięki uprzejmości Sponsora- Kraków Airport, dzieci z przedszkola oraz klas I – III obejrzały w Teatrze Groteska spektakl pod tytułem „Baśń o Dobrym Kopciuszku i Złych Siostrach” w reż. Grzegorza Kwiecińskiego. Była to adaptacja znanej bajki Charlesa Peraullt’a „Kopciuszek”. Wszyscy z zapartym tchem śledzili losy biednej dziewczynki dręczonej przez macochę i jej okrutne córki. Jak to zwykle bywa w bajkach wszystko skończyło się dobrze i dobroć Kopciuszka została nagrodzona.
Przedstawienie, w którym oprócz kukiełek występowali aktorzy przeniosło widzów w cudowny świat bajek, gdzie zło zawsze zostaje ukarane. Występujące w nim zwierzęta były zabawne i dobre. Pomagały Kopciuszkowi w pracach domowych i broniły przed podłą macochą. Spektakl zachwycił małych widzów, dlatego na zakończenie nagrodziły aktorów gromkimi oklaskami. /Smardzewska/

teatr

 

Comments are closed.