„Moje lektury w komiksie”

30 maja 2016 roku jury (w składzie: artysta plastyk Baarbara Dec, nauczyciele Anna Płonka i Anna Sobol)w Szkole Podstawowej w Morawicy rozstrzygnęło konkurs pt. „Moja lektura w komiksie”. Zostały przyznane następujące nagrody i wyróżnienia: 1. Pierwsza nagroda dla Kamila Lewandowskiego , ucznia klasy IV ze SP w Piekarach za pracę pt. „Nowe przygody Mikołajka”. 2. Druga nagroda dla Ewy Winiarczyk, uczennicy klasy VI ze SP w Cholerzynie z filią w Mnikowie za pracę pt. „Ania z Zielonego Wzgórza – krótka historia”. 3. Trzecia nagrodę dla Wiktorii Rubiś, uczennicy klasy IV ze SP w Rącznej za pracę pt. „Pinokio, ty łobuzie”.

Wyróżnienia :

1. Julia Lalik, uczennica klasy V ze SP w Morawicy za pracę pt. „W 80 dni dookoła świata”.
  2. Jakub Lalik, uczeń klasy V ze SP w Morawicy za pracę pt. „Przygody Tomka Sawyera”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w konkursie, zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie pracy, a zwycięzcom gratulujemy!!! /A. Sobol/