Odwiedzamy redakcję Onet.pl w Krakowie

Dziennikarze z redakcji gazetki szkolnej  „WIEŚCI SPOD KLONÓW” w nagrodę za jej redagowanie otrzymali zaproszenie i odwiedzili 11 lutego 2015 redakcję Onet.pl przy ulicy Pilotów w Krakowie. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z pracą dziennikarską, nowoczesnym sprzętem. Z zainteresowaniem wysłuchali prezentacji przedstawiającej podstawowe zadania gazety internetowej. Poznali cechy dobrego dziennikarza oraz umiejętności jakimi powinien się charakteryzować. Duże wrażenie zrobiło na uczestnikach spotkania nowoczesne urządzenie i wyposażenie  siedziby redakcji. Uczniowie przekazali redaktorom egzemplarze przygotowywanej w naszej szkole gazetki, która wywarła na pracownikach bardzo pozytywne wrażenie, co jest dla nas motywacją do dalszej pracy.

Comments are closed.