Święto matematyki

Po raz drugi w naszej szkole został zorganizowany konkurs pt. Święto matematyki. W zawodach brało udział po 5 uczniów z klas 3-6. Wybrani uczniowie reprezentowali swoją klasę w następujących kategoriach: tangramy, krzyżówka, intruz, sudoku i kalambury. W rywalizacji brali udział: Emilia Ślusarczyk, Natalia Rosa, Kacper Robótka, Jakub Skorupka, Mariusz Budziaszek, Bartłomiej Tarnowski, Przemysław Tekieli, Martina Mitana, Jakub Lalik, Oliwia Bator, Samanta Węgrzyn, Jakub Kaczor, Amelia Poraj- Gruszczyńska, Jakub Kącik, Klaudia Węgrzyn, Aleksandra Rzewuska, Dawid Bożek oraz Emila Wyderka. Po dogrywce tylko z 1 punktem przewagi klasa 6 zwyciężyła konkurs. Ostatecznie wyniki prezentują się następująco:

I miejsce- klasa 6- 22,5 pkt.
II miejsce- klasa 4- 21,5 pkt.
III miejsce- klasa 5- 19 pkt.
IV miejsce- kasa 3- 9,5 pkt.
Bardzo gorąco wszystkim gratuluję! /Joanna Siara/