Święto szkoły

Tegoroczne Święto Szkoły obchodziliśmy 14 października. W tym dniu uroczyste ślubowanie złożyli pierwszoklasiści, pasowani na uczniów przez dyrektora szkoły, p. Zbigniewa Pawłowskiego. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej były serdeczne życzenia, podziękowania i kwiaty dla nauczycieli od uczniów  i rodziców.  Jak co roku oddano hołd patronowi szkoły, kpt. pil. Mieczysławowi Medweckiemu. W multimedialnej prezentacji przypomniano historię jego bohaterskiej śmierci w pierwszym dniu II wojny światowej. Chór szkolny zachwycił pięknym wykonaniem pieśni patriotycznych. Uroczystość uświetnili swą obecnością znakomici goście: była dyrektor szkoły p. Genowefa Burmistrz, wójt gminy Liszki p. Wacław Kula, ksiądz proboszcz Władysław Palmowski, senior lotnictwa polskiego p. mjr pil. Szczepan Kurpisz, przewodniczący Rady Rodziców p. Mariusz Kącik. Miłym akcentem spotkania były wystąpienia gości, w których wyrazili uznanie dla wielkiego trudu pedagogów oraz umiejętności uczniów.