Trójbój lekkoatletyczny

W dniu 28 maja 2018 roku nasi uczniowie wzięli udział w gminnych zawodach w trójboju lekkoatletycznym (skok w dal, bieg na 60 metrów i rzut piłeczką tenisowa) w SP w Jeziorzanach.
Szkołę reprezentowali:
Klasa IV: Adrianna Mitana, Martyna Nowak, Wiktoria Puchała, Damian Irlik, Kacper Madyda.
Klasa V: Jakub Bobak, Julia Kaczor, Natalia Rosa, Kacper Robótka.
Klasa VI: Marcin Baster, Wojciech Herjan, Martina Mitana, Marta Korczyńska.
Klasa VII: Oliwia Bator, Wiktoria Bator, Jakub Kaczor, Maciej Kromka, Julia Lalik.

Zawody odbywały się w upalny dzień i naprawdę wielkie słowa uznania dla wszystkich uczestników za ogromne serce i zaangażowanie. Rywalizacja była bardzo zacięta we wszystkich klasach, ale najbardziej zacięta była w klasie VI chłopców. Wojciech Herjan zajął drugie miejsce, a Marcin Baster trzecie, Wojtka od zwycięzcy dzieliły tylko 2 punkty w sumie trzech dyscyplin!
Wśród chłopców klas IV Damian Irlik zajął 5 miejsce, gdzie było najwięcej uczestników. Przez cały turniej była świetna zabawa i to jest najważniejsze w tym wszystkim.
Te zawody będą jeszcze bardziej procentować w przyszłości, głowy do góry młodzi sportowcy jestem
z Was bardzo dumny, tak trzymać!!! /S. Steczko/