Turniej piłki siatkowej

 

W środę 15.02.2017 roku w sali sportowej w Szkole Podstawowej w Liszkach odbył się gminny turniej piłki siatkowej dziewcząt.. W zawodach brały udział dziewczynki z klas czwartych, piątych i szóstych szkół podstawowych. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, zgłosiło się osiem szkół podstawowych z gminy Liszki . Zespoły składały się z czterech dziewcząt , które rywalizowały w dwóch grupach po cztery zespoły. Etap grupowy rozegrany został systemem „każdy z każdym”, a następnie do półfinału przechodziły po dwie pierwsze drużyny z grupy. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Rosa z kl. IV, Oliwia Bator, Wiktoria Bator, Karolina Grzegórzkiewicz, Julia Lalik, Samanta Węgrzyn z klasy VI. W rywalizacji grupowej lepsze okazały się zespoły z Liszek, Kaszowa 1, minimalnie przegraliśmy ze szkołą z Jeziorzan 30-28. W walce o 7 miejsce przegraliśmy ze Szkołą z Czułowa. Rywalizacja odbywała się na wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym. Dzieci bardzo żywiołowo reagowały na przebieg poszczególnych spotkań i w przerwach pomiędzy swoimi meczami dopingowały swoje koleżanki. Dodatkową motywacją do dobrej gry były bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez Gminę Liszki. /M. Krzyżak/

Turniej 3Turniej 1

 

Comments are closed.