Turniej tenisa stołowego.

Kontynuując cykl Wiosennych turniejów tenisa stołowego w dniu 27 Maja rozegrany został kolejny turniej, tym razem w Szkole Podstawowej w Morawicy dla dzieci z tej szkoły. Startowało 12 zawodników (5 dziewcząt i 7 chłopców). Walczono jak na olimpiadzie, zachętą były atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez UKS „KONTRA”. Były łzy z porażek i łzy z wygranych. Z turnieju na turniej można zaobserwować duży wzrost poziomu technicznego młodych tenisistów stołowych. Pan Dyrektor Zbigniew Pawłowski z pasją kibicuje swoim uczniom i z przyjemnością wręcza nagrody zwycięzcom.

Wyniki dziewcząt:

1 m. JOANNA TEKIELI
2 m. KAROLINA GRZEGÓRZKIEWICZ
3 m. ALEKSANDRA RZEWUSKA
4 m. NATALIA ROSA
5 m. JULIA LALIK

Wyniki chłopców:

1 m. MACIEJ KROMKA
2 m. JAKUB LALIK
3 m. JAKUB KACZOR
4 m. KRYSTIAN DAMASIEWICZ
5 m. FILIP SOUNG
6 m. JAKUB BOBAK
7 m. BARTŁOMIEJ TARNOWSKI
GRATULUJEMY! /S. Rożek/

Comments are closed.