WF z klasą

 

WF-KLASAW II okresie roku szkolnego 2013/2014 nasz szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu „WF z klasą”. Jest to program, który ma na celu propagowaniei zachęcanie wszystkich uczniów jak również ich rodziców do aktywnego spędzania czasu. Koordynatorem programu w naszej szkole jest pan Jakub Puc. Pierwszym etapem programu było zorganizowanie debaty – sportowego okrągłego stołu. Debata została przeprowadzona w piątek 4 kwietnia.
W debacie wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas od IV-VI. Głównym tematem spotkania były zajęcia wychowania fizycznego w naszej szkole. Uczniowie mieli okazję powiedzieć co im się podoba i co chcieliby zmienić. Należy docenić zaangażowanie i pomysłowość wszystkich uczestników. W bieżącym roku szkolnym nasza Szkoła przystępuje do II edycji programu. Z racji uczestnictwa w programie prowadzimy bloga, na którym publikowane są etapy naszego uczestnictwa. Zapraszamy do śledzenia bloga oraz komentowania naszych działań. (http://blogiceo.nq.pl/pilotmedwecki/).

Koordynator akcji Jakub Puc.

Comments are closed.