Wycieczka do Zatorlandu

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 1-3 wybrali się na wycieczkę do Zatorlandu. Dzięki słonecznej pogodzie mogliśmy skorzystać z wielu atrakcji. Na początku odwiedziliśmy Park Dinozaurów. Pani przewodnik opowiedziała nam o wielu gatunkach tych  nieżyjących już gadów. Dowiedzieliśmy się, że istniał deinonych- niewielkich rozmiarów dinozaur, który atakował w stadzie osobniki większe od siebie. Następnie zwiedziliśmy Muzeum Skamielin oraz obejrzeliśmy film w kinie 5D na temat ich życia. Ciuchcią przejechaliśmy do Parku Mitologii, gdzie obejrzeliśmy pokaz tańczących fontann. Mieliśmy także możliwość bycia w Parku Bajek oraz w domku do góry nogami, gdzie wszystko było odwrócone . Czas wolny spędziliśmy na zabawie w lunaparku. To była wspaniała i pouczająca wycieczka. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia Zatorlandu! /Adam Szostek kl. II/

zatorland

 

Comments are closed.