Zielona lekcja

3 stycznia 2017r dzieci z przedszkola oraz uczniowie klas I – VI uczestniczyli w zielonej lekcji, w czasie której mieli okazję zobaczyć z bliska drapieżne ptaki: sowy, jastrzębie i sokoły. Prowadzący spotkanie opowiedział dzieciom o ptakach, zaprezentował ich niezwykłe zdolności, a także zachęcał uczniów do odwiedzenia strony internetowej, na której jest znacznie więcej ciekawostek o nich.
Dzieci niezwykle emocjonalnie reagowały na pokaz. Niektórzy mieli okazję uczestniczyć w prezentacji akrobatycznych umiejętności drapieżników. Z wielkim zainteresowaniem słuchały informacji o ptakach. Na zakończenie każdy mógł sobie zrobić zdjęcie z piękną sową na ramieniu. /D. Smardzewska/zielona-lekcja-1 zielona-lekcja-3